látogató számláló

+36-30-934-8310
kalibra59@kalibra59.hu
2000 Szentendre, Kőzúzó köz 10.

Betölthető állások a laboratóriumunk csapatában :

Kalibráló munkatárs elektromos területre:

Kalibráló laboratóriumunk műszaki csapatába, mérésügyi területre keresünk  kollégát. Téged keresünk, ha szereted munkádat változatos környezetben végezni, ha szeretnél Magyarország leginnovatívabb gyáraiba eljutni, munkáddal akár az autóipar legfejlettebb vívmányainak gyártását elősegíteni, ha szeretnél elismert szakemberektől tanulni és hosszú távú munkaviszonyt tervezel.

Mindezt nálunk megvalósíthatod egy fiatalos, jó kedélyű csapat tagjaként, high-tech berendezésekkel felszerelt, modern kalibráló laboratóriumunkban.

 Feladatok, általános kalibráló technikus:

-       elektronikai termékek gyártása és végtesztje során alkalmazott mérőeszközök kalibrálása

-       környezeti paramétereket mérő berendezések kalibrálása

-       biztonságtechnikai berendezések kalibrálása

  -       kalibrálási bizonyítványok elkészítése

Feladatok, Nagyfrekvenciás kalibráló technikus:

-       nagyfrekvenciás  mérőeszközök kalibrálása

-       kalibrálási procedurák elkészítése az adott mérőeszközökre

 Elvárások

     -       B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

-       felhasználói ismeretek és gyakorlott kezelés MS Office alkalmazások területén

-       méréstechnikai ismeretek (Nagyfrekvenciás területre gyakorlati tapasztalat)

-       mérési területen szerzett tapasztalat

-       önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

-        programozói ismeretek (mérőeszköz vezérlés)

-        Labview és Visual Basic ismeret

-        nagyfrekvenciás területen szerzett tapasztalat.

 Amit nyújtani tudunk:

-        színvonalas munkakörülmények

-        megbízható, hosszú távú munkahely

-        fiatalos, vidám légkör

-        kihívások

-        folyamatos fejlődési lehetőség

-        magas szintű szakmai támogatás

-        korszerű, kulturált munka körülmények

-        versenyképes bérezés

A jelentkezőktől fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk, a kalibra59@kalibra59.hu email címre.

Website by Netprofi
Oldaltérkép